czwartek, 8 marca 2012

...Całkiem prywatnie...

Dziś pozwolę sobie na odrobinę prywatności. Filip to mój chrześniak- jest naprawdę kochany!
Poczytać więcej można tutaj  

Szanowni Państwo!
         Zawracam się z ogromną prośbą o dofinansowanie kosztów leczenia i rehabilitacji mojego syna Filipka. Filip ma 10 lat, a 7 lat temu miał nieszczęśliwy wypadek; jest po śmierci klinicznej, był w śpiączce. Wymaga stałej opieki, nie chodzi, nie siedzi sam i jeszcze nie mówi. Ma niedowład spastyczny czterokończynowy. Stan syna poprawia się, ale wymaga dalszej stałej i intensywnej rehabilitacji, która niestety tylko w niewielkim stopniu jest refundowana przez NFZ i musimy dopłacać.
Niezbędne jest też uczestnictwo syna w turnusach rehabilitacyjnych organizowanych przez specjalistyczne ośrodki. Z uwagi na wysokie koszty leczenia i rehabilitacji zwracam się z prośbą o dofinansowanie kosztów leczenia i rehabilitacji oraz dofinansowania do turnusów rehabilitacyjnych potrzebnych do powrotu mojego syna do zdrowia. Mąż niestety nie poradził sobie ze stresem związanym z posiadaniem niepełnosprawnego dziecka i od nas odszedł. Będę wdzięczna za każdą złotówkę(także tą w ramach 1%)
Mama Agnieszka

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
KRS : 0000037904
nr . Konta 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
tytułem: Janowski Filip Piotr 10919

1 komentarz:

  1. trzymam kciuki za Filipka ... jeszcze będzie mamusi dokazywać jak już będzie biegać i skakać ... no niestety NFZ albo nie refunduje danej choroby albo udziela niewielkiego wsparcia ... będzie dobrze pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń